- Vanaf €49,95 geen verzendkosten
- Niet goed geld terug garantie
- Veilige betaling via ons systeem
- Gratis ophalen in onze Winkel
De Severne S-1 is het high-performance wavezeil uit de collectie. Het aantal gereduceerde latten maakt het zeil licht, fexibel en direct. Minder stug en met een grotere "sweet-spot". Het zeil is zelf-corrigerend en zorgt tijdens de golfrit voor altijd de juiste druk.
De S-1 is ontwikkeld op hetzelfde platform als de S-1 Pro en dat geeft dezelfde dynamische prestatie. De S-1 is alleen wat betaalbaarder doordat deze van andere materialen gemaakt is.
Doordat je tussen 3 of 4 latten kunt kiezen is het een goed aanpasbaar wave-zeil. De bolling zit ver onderin en aan de voorkant van het zeil met de vierde lat erin wordt het zeil extreem stabiel. Het lage uithaleroog maakt korte gieklengtes mogelijk voor een betere wendbaarheid en een stijvere giek.
Gebouwd in kwalitatieve eM3 materialen, SpiderFibre en met een Diamond Shaped Dacron loefpaneel voor een gelijdelijke krachtverdeling. Dit zeil is ontwikkeld voor de beste prestaties in de golven.
The S-1 is a manoeuvre oriented wave sail for the modern wave sailor.